Anasayfa » Ses Programları

Ses Programı İndir

18 Ekim 2012 Bu Haber 11.674 views kez okundu Yorum Yok
Ses Programı İndir
Audacity ücretsiz bir ses kayıt etme, ses dosyalarını düzenleme programıdır. Bu programı sitemizden ücretsiz download edebilirsiniz…

Ses programları içerisinde yer alan hem ücretsiz, hem de kaliteli bir program olan Audacity adlı programı sizlere tanıtmak istiyorum. Bu program tamamen ücretsiz ve açık kaynak kodlu bir ses programıdır.

Audacity Programının Özellikleri
Audacity programı ile ses kaydetme işlemlerinizi sorunsuzca yapabilirsiniz.
Sesler arasında montaj, kesme ve birleştirme işlemlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.
Elinizde bulunan kasetleri Cd’lere dönüştürebilme imkanı sağlar.
Mp3, Wav ve Ogg vorbis gibi ses dosyalarını kolayca yönetebilir ve bu dosyalar üzerinde istediğiniz değişiklikleri yapabilirsiniz.
Yapmış olduğunuz kayıtların hız ve tonları üzerinde ayarlamaya yapabilirsiniz.
Bilgisayarınıza mikrofon varsa istediğiniz sesi kaydedebilirsiniz. Örneğin bir sunum yapmak istiyorsunuz ve tek yapmanız gereken mikrofonu bilgisayarınızın ses çıkışına bağlamak ve programı açıp kayda başlamak.
Kayıtlardan sonra ses dosyalarınız üzerinde değişiklikler yapabilirsiniz.
Yaptığınız sesli sunumları Wav, Au, Ogg vorbis veya Aiff şeklinde dışarı aktarabilirsiniz. Bu dosyaları CD’ye yazdırabilirsiniz.
Oluşturduğunuz ses dosyaları üzerinde kesme, kopyalama ve yapıştırma işlemleri yapabilir dilerseniz oluşturduğunuz dosyaları tek tıkla silebilirsiniz.
Audacity programında yaptığınız dosyaları Mp3 olarak dışarı aktarabilirsiniz ancak bunun için ufak bir eklentiye ihtiyacınız var. “Buraya” tıklayarak bu eklentiyi de indirip programına üzerine kurun ve ses dosyalarınızı Mp3 dosyası dışarı aktarın. Bu eklentinin ismi Lame MP3 Encoder olarak bilinmektedir.

Audacity programını indirmek için ; link

Konu İle Alakalı Kelimeler; ses programı indir, ses programı, Duvar kağıtları ındir, ses ındırme, Ses Programı İndir Bedava

Benzer Haber Yok.

Etiketler: , ,

Durma Sende Bir Yorum Yaz Fikrini Paylaş !

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Copyright © 2011 ~ Downloadindir.com Tüm Hakları Saklıdır.
Reklam Gizlilik Politikası