Anasayfa » Masaüstü Programlar

Duvar Kağıdı İndir

19 Ekim 2012 Bu Haber 49.917 views kez okundu Yorum Yok
Duvar Kağıdı İndir
3 boyutlu, manzara, Fenerbahçe, Galatasaray, Trabzonspor, Türkiye, hayvan & bitki ve teknoloji duvar kağıdı resimlerini ücretsiz indirebilirsiniz…

Yazımızın en alt bölümünde bulunan sizler için özenle seçtiğimiz en güzel duvar kağıdı resimlerini bilgisayarına indirebilirsiniz. İndirmek işlemi için duvar kağıdının üzerine gelip mause ile sağ tıklayarak “resmi farklı kaydet” seçeneğine tıklamanız gerekmektedir. Bilgisayarınıza indirdiğiniz duvar kağıtlarını dilerseniz masaüstü resmi de yapabilirsiniz. Masaüstü arka plan resmi yapmak için resimleri açtıktan sonra “masaüstü arka plan resmi yap” seçeneği çıkmaktadır. Bu şekilde arka plan resmi yapabilirsiniz veya bilgisayarınızın masaüstünde bulunurken sağ tıklayıp özellikler seçeneğine girin ve oradan masaüstü bölümüne tıklayıp “göz at” butonundan resimlerden birisini seçin ve “Uzat” seçeneğini işaretleyip tamam yapın. Resim bilgisayarınızın arka planı konumuna gelecektir.

Sizler için özenle seçtiğimiz resimler arasında 3 boyutlu duvar kağıdı resimleri, manzara duvar kağıdı resimleri, Fenerbahçe duvar kağıdı resimleri, Galatasaray duvar kağıdı resimleri, Trabzonspor duvar kağıdı resimleri, Türkiye duvar kağıdı resimleri, hayvan duvar kağıdı resimleri, teknoloji duvar kağıdı resimleri bulunmaktadır. İyi seyirler dileriz ve değerli yorumlarınızı bekleriz. Umarım bu duvar kağıtlarını beğenirsiniz.

Duvar Kağıtları

Konu İle Alakalı Kelimeler; fenerbahçe duvar kağıtları, Www Downloadindir com, 3 boyutlu manzara duvar kağıtları, Ücretsiz duvar kağıdı indir, fenerbahce duvar kagıdı indir, bedava duvar kağıdı indir, Duvarkağı indir, manzara resimli duvar kağıtları indir, Bedava Duvarkağıdı İndir, manzara duvar kagiti indir, masaüstü duvar kağıtları manzara, pılazma duvar kagıdı indir, bedava duvar kağıdı, duvar kağadı indir, buyuk boyutlu masa ustu duvar resimleri, Üçretslz duvar kagıdı lndlr, tlfon duvar kagidi indir, resim kağıdıomdir, trabzon manzara resimleri indir, trabzonspor arka plan fotosu, masaüstü duvar kağıtları indir bedava, manzara resimli duvar kağıdı modelleri indir, bedava duvar kağıtları indir, Dıvar kagıdı ındır, duvar kagidi indirme, duvar kagıtı indir, duvar resmi indir, www en güzel duvar kağıtları ücretsiz bilgisayara indir, güzel duvar kağıdı indir, internetden telefona duvar kağıtları indir

Benzer Haber Yok.

Durma Sende Bir Yorum Yaz Fikrini Paylaş !

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Copyright © 2011 ~ Downloadindir.com Tüm Hakları Saklıdır.
Reklam Gizlilik Politikası