Anasayfa » Masaüstü Programlar

Duvar Kağıdı İndir

19 Ekim 2012 Bu Haber 51.651 views kez okundu Yorum Yok
Duvar Kağıdı İndir
3 boyutlu, manzara, Fenerbahçe, Galatasaray, Trabzonspor, Türkiye, hayvan & bitki ve teknoloji duvar kağıdı resimlerini ücretsiz indirebilirsiniz…

Yazımızın en alt bölümünde bulunan sizler için özenle seçtiğimiz en güzel duvar kağıdı resimlerini bilgisayarına indirebilirsiniz. İndirmek işlemi için duvar kağıdının üzerine gelip mause ile sağ tıklayarak “resmi farklı kaydet” seçeneğine tıklamanız gerekmektedir. Bilgisayarınıza indirdiğiniz duvar kağıtlarını dilerseniz masaüstü resmi de yapabilirsiniz. Masaüstü arka plan resmi yapmak için resimleri açtıktan sonra “masaüstü arka plan resmi yap” seçeneği çıkmaktadır. Bu şekilde arka plan resmi yapabilirsiniz veya bilgisayarınızın masaüstünde bulunurken sağ tıklayıp özellikler seçeneğine girin ve oradan masaüstü bölümüne tıklayıp “göz at” butonundan resimlerden birisini seçin ve “Uzat” seçeneğini işaretleyip tamam yapın. Resim bilgisayarınızın arka planı konumuna gelecektir.

Sizler için özenle seçtiğimiz resimler arasında 3 boyutlu duvar kağıdı resimleri, manzara duvar kağıdı resimleri, Fenerbahçe duvar kağıdı resimleri, Galatasaray duvar kağıdı resimleri, Trabzonspor duvar kağıdı resimleri, Türkiye duvar kağıdı resimleri, hayvan duvar kağıdı resimleri, teknoloji duvar kağıdı resimleri bulunmaktadır. İyi seyirler dileriz ve değerli yorumlarınızı bekleriz. Umarım bu duvar kağıtlarını beğenirsiniz.

Duvar Kağıtları

Konu İle Alakalı Kelimeler; fenerbahçe duvar kağıtları, Www Downloadindir com, fenerbahce duvar kagıdı indir, 3 boyutlu manzara duvar kağıtları, Ücretsiz duvar kağıdı indir, bedava duvar kağıdı indir, Bedava Duvarkağıdı İndir, duvar kagıtı indir, manzara resimli duvar kağıtları indir, Duvarkağı indir, manzara duvar kagiti indir, duvar kağadı indir, masaüstü duvar kağıtları manzara, buyuk boyutlu masa ustu duvar resimleri, bedava duvar kağıdı, pılazma duvar kagıdı indir, resimli ve çiçekli duvar kağıtları ücretsiz, resim kağıdıomdir, www en güzel duvar kağıtları ücretsiz bilgisayara indir, tlfon duvar kagdı indr, tlfon duvar kagidi indir, trabzon manzara resimleri indir, trabzon manzaralar, trabzonspor arka plan fotosu, ucretsiz duvar kagıdı, ucretsiz duvar kağıdı ve yazıları indir, Üçretslz duvar kagıdı lndlr, masaüstü duvar kağıtları indir bedava, güzel duvar kağıdı indir, Bedava dufar kadı idir

Benzer Haber Yok.

Durma Sende Bir Yorum Yaz Fikrini Paylaş !

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Copyright © 2011 ~ Downloadindir.com Tüm Hakları Saklıdır.
Reklam Gizlilik Politikası