Anasayfa » Masaüstü Programlar

Duvar Kağıdı İndir

19 Ekim 2012 Bu Haber 62.307 views kez okundu Yorum Yok
Duvar Kağıdı İndir
3 boyutlu, manzara, Fenerbahçe, Galatasaray, Trabzonspor, Türkiye, hayvan & bitki ve teknoloji duvar kağıdı resimlerini ücretsiz indirebilirsiniz…

Yazımızın en alt bölümünde bulunan sizler için özenle seçtiğimiz en güzel duvar kağıdı resimlerini bilgisayarına indirebilirsiniz. İndirmek işlemi için duvar kağıdının üzerine gelip mause ile sağ tıklayarak “resmi farklı kaydet” seçeneğine tıklamanız gerekmektedir. Bilgisayarınıza indirdiğiniz duvar kağıtlarını dilerseniz masaüstü resmi de yapabilirsiniz. Masaüstü arka plan resmi yapmak için resimleri açtıktan sonra “masaüstü arka plan resmi yap” seçeneği çıkmaktadır. Bu şekilde arka plan resmi yapabilirsiniz veya bilgisayarınızın masaüstünde bulunurken sağ tıklayıp özellikler seçeneğine girin ve oradan masaüstü bölümüne tıklayıp “göz at” butonundan resimlerden birisini seçin ve “Uzat” seçeneğini işaretleyip tamam yapın. Resim bilgisayarınızın arka planı konumuna gelecektir.

Sizler için özenle seçtiğimiz resimler arasında 3 boyutlu duvar kağıdı resimleri, manzara duvar kağıdı resimleri, Fenerbahçe duvar kağıdı resimleri, Galatasaray duvar kağıdı resimleri, Trabzonspor duvar kağıdı resimleri, Türkiye duvar kağıdı resimleri, hayvan duvar kağıdı resimleri, teknoloji duvar kağıdı resimleri bulunmaktadır. İyi seyirler dileriz ve değerli yorumlarınızı bekleriz. Umarım bu duvar kağıtlarını beğenirsiniz.

Duvar Kağıtları

Konu İle Alakalı Kelimeler; fenerbahçe duvar kağıtları, Www Downloadindir com, Ücretsiz duvar kağıdı indir, fenerbahce duvar kagıdı indir, 3 boyutlu manzara duvar kağıtları, bedava duvar kağıdı indir, Duvar kağıdı indir ücretsiz, Masaüstü Duvar Kagitlari İndir Bedava, duvar kadı indir, Bedava Duvarkağıdı İndir, duvar kagitlari ucretsiz indir, www duvar kadi indir, en güzel duvar kağıtlarını ücretsiz indirme, en güzel duvar kagitlari indir ücretsiz, Duvar katları ücretsiz indir, motokr masaüstü duvar kagitlari indir bedava, Ücretsiz Duvar Kagitlari, ücretsiz duvar kağıdı indirme sitesi, Meyveli duvar kağıtları indir, Ücretsiz duvar kağıdı resimleri indirme, galatasaray duvar kagitlari indir bilgisayara ücretsiz, Bilgisayar İçin Duvar Kagitlari İndir, duvar kağıdı bedava indir, duvar kağıdı yap programı, Duvar kağıdının indir, duvar kagitlari indir bilgisayara ücretsiz, Duvar katları ındır, En modern telefon duvar kagitlari indir, GALATASARAY DUVAR KADI İNDİR, www duvar kagıtları ındır

Benzer Haber Yok.

Durma Sende Bir Yorum Yaz Fikrini Paylaş !

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Copyright © 2011 ~ Downloadindir.com Tüm Hakları Saklıdır.
Reklam Gizlilik Politikası